Aldona Ziółkowska - Bielewicz o sobie


Jestem certyfikowanym coachem ICF, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Instytutu Mukoid (Komunikacja dla rozwoju).

Od 8 lat pracuję z kobietami, zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i wspierając je jako coach. Jestem autorką wielu akcji aktywizujących kobiety i promujących kobiecą przedsiębiorczość (m.in projektu Kobiece Twarze i Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze).

Jako coach wspieram kobiety i mężczyzn, spotykając się z klientami we Wrocławiu, w naszych gabinetach „Brański i Partnerzy” oraz w Wałbrzychu w klinice A2Clinic.

Zapraszam na coaching!

Ze mną zajmiesz się porządkowaniem Twoich zasobów( możliwości, całego potencjału) i odnalezieniem w nich mocy, siły, inspiracji. Odkryję to, co w Tobie najcenniejsze. Zainspiruję, sprowokuję, uruchomię w Tobie to, o czym zapomniałeś ( zapomniałaś) że masz. Wydobędę Twoje mocne strony, przypomnę o ich istnieniu. Zaproponuję Ci partnerską współpracę, która Cię sprowokuje do zmiany myślenia, sprawi że skręcisz z drogi którą kroczysz, aby zobaczyć nowe możliwości. Twoje możliwości. A może potrzebujesz się przekonać, że Twoja droga i wybory, są najlepsze z możliwych?
Potowarzyszę Ci , abyś się przekonał/a.

Potrzebujesz sesji z coachem, jeśli:

  • jesteś o krok od podjęcia ważnej życiowej decyzji (rozwód, zmiana miejsca zamieszkania, wybór nowej drogi życiowej lub zawodowej i inne;
  • Twój konflikt z osobą z rodziny lub z pracy, wpływa negatywnie na Twoją rzeczywistość;
  • dylemat, o którym myślisz, nie jest rozwiązany, mimo przeprowadzonych poważnych rozmów z samym sobą czy przyjacielem (przyjaciółką);
  • zmagasz się z problemem wypalenia zawodowego;
  • pandemia wywołała w Tobie nieznane lęki i chcesz to przeanalizować;

Pamiętaj! Coach nie zasugeruje Ci rozwiązań, coach nigdy nie wie lepiej ani więcej, coach będzie Ci towarzyszył i pomoże znaleźć rozwiązania, odpowiedzi i wolność w Tobie i w Twoich zasobach!

https://www.coach-aldona.pl/