Antoni Brański


Nazywam się Antoni Brański i jestem... No właśnie, kim jestem? Czym się zajmuję? Co robię?

Formalnie jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się psychoterapią, hipnozą i coachingiem, ale to są tylko pewne słowa mające coś określić. Czasami mówię o sobie: lekarz od stresu i kłopotów.

Ludzie przychodzą do mnie, bo mają problemy...

Katarzyna Jańska


Coach w trakcie certyfikacji na Podyplomowych Studiach Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

W swojej pracy grupowej inspiracje czerpie z Analizy Bioenergetycznej A. Lowena, TRE i Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Pasjonatka logoterapii Viktora Frankla.

Jurij Romaniuk


Psychologia zawsze była dla mnie atrakcyjnym obszarem wiedzy: traktuję Ją zarówno jako naukę jak i sztukę, łącząca w sobie logiczne i humanistyczne podejście, dokładność metodologii i pracę z nieskończonością i nieprzewidywalnością ludzi, ich charakterów, ich dusz.

Zainteresowanie ludźmi, ich cechami, osobowość każdej konkretnej postaci — to podstawa mojego postrzegania w psychologii. W celu rozwiązania zawiłości, mam w swoim arsenale szereg konkretnych metod, wyraźnie widzę cel swojej działalności, staram się odpowiedzieć na konkretne zapytanie Klienta.

Aldona Ziółkowska-Bielewicz


Jestem certyfikowanym coachem ICF, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Instytutu Mukoid (Komunikacja dla rozwoju).

Od 8 lat pracuję z kobietami, zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i wspierając je jako coach. Jestem autorką wielu akcji aktywizujących kobiety i promujących kobiecą przedsiębiorczość (m.in projektu Kobiece Twarze i Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze).

Jako coach wspieram kobiety i mężczyzn, spotykając się z klientami we Wrocławiu, w naszych gabinetach „Brański i Partnerzy” oraz w Wałbrzychu w klinice A2Clinic...